Chystáme velké obsahové změny!

Článek pro: 
Zobrazit v aktualitách
02. 10. 2020

Asi těžko najdeme někoho, komu by epidemiologická situace neovlivnila jeho plány. A stejně tak tomu je i v naší aktivitě. 

Zavřené školy a nejasné výhledy nám udělaly čáru přes rozpočet. A tak jsme poslední měsíce diskutovali možnosti a hledali cestu, jak v naší práci pokračovat i za současného stavu. A jsme velice rádi, že jsme nakonec našli řešení, které nám dává smysl!

Proč by bylo náročné se držet našich původních plánů?

Komplexní aktivita Mediace ve škole v takové podobě, jak ji představujeme na těchto stránkách, zahrnuje velký závazek ze strany škol. A ten by bylo v současné chvíli náročné naplnit. Neumíme odhadnout, jak se budou opatření vyvíjet a školy mají často plné ruce práce s novými povinnostmi

Jak bude aktivita v novém kabátu vypadat? 

Na podrobnou zprávu si budete muset ještě chvíli počkat, než obsahová změna projde všemi schvalovacími kolečky. Ale už teď vám můžeme prozradit, že hlavním tématem naší práce budou dílčí komunikační dovednosti. Tedy vlastně jakýsi předstupeň pro komplexní mediaci. 

Školy si budou moci vybrat z větší nabídky krátkodobých a střednědobých modulů tak, aby vzdělávání co nejvíce odpovídalo jejich potřebám. Zabývat se budeme již zmiňovanou komunikací, spoluprací, řešením konfliktů….  ale o tom všem až příště. Už se těšíme, až vám budeme moci náš plán představit.:)

 

 

Přidat komentář