Vzděláváme budoucí lektory školní mediace

12. 02. 2020

V následujících čtyřech letech chceme program Mediace ve škole nabídnout dalším čtyřiceti školám v České republice. Proto, abychom náš cíl splnili, potřebujeme náš tým rozšířit o kvalitní lektory a průvodce, kteří rozumí nejen mediaci, a školnímu prostředí, ale hlavně specifikům školní mediace a našeho programu, sdílí společnou vizi a mají nadšení předávat své zkušenosti dětem i dospělým.

První takoví nadšenci se začínají od nového roku ve školní mediaci vzdělávat. Zatím za sebou máme pár celodenních setkání a plánujeme další, některá v Praze, jiná na horách a na některých uvítáme i posilu a inspiraci z Norska.

Máte zájem stát se součástí týmu Mediace ve škole?

Aktuálně máme kapacitu týmu budoucích lektorů školní mediace naplněnou, ale není vyloučeno, že budeme časem potřebovat posilu. Jestli máte chuť se zapojit a splňujete níže uvedená kritéria, napište nám něco o sobě, dáme vám vědět.

A koho že hledáme?